Kozçeşme Haber
ANASAYFA KOZÇEŞME TARİHÇESİ FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

KOZÇEŞME HAVA DURUMU

Uzunköprü İlçesinde İkamet eden Kozcesmeli hemşerilerimiz den Anlamlı Ziyaretler

Uzunköprü İlçesinde İkamet eden Kozcesmeli hemşerilerimiz den Anlamlı Ziyaretler

Tarih 03 Mart 2012, 23:12 Editör Ayhan UBAY

Uzunköprü ilçesinde ikamet eden kozcesmeli hemşerilerimizden bir dizi ziyeret

                                           RUMELİ TV ZİYARETİ


 

Beldemiz halkından  Uzunköprü İlçe Emniyet Müdürü  Osman DAL  Uzunköprü Polis Merkez Amiri Komiser Mehmet CAN, Uzunköprü 2 nolu Sağlık Ocağında görevli Ebe İlknur TURHAN ŞENKAL , Edirne Devlet Hastanesinde görevli Sağlık memuru Halil EVREN ve Gürçeşme Köyü’nden Uzunköprü İlçe Emniyet Müdürlüğünde Olay Yeri İnceleme  Uzmanı Polis Memuru Zikri ÖZTÜRK  ile birlikte Kozçeşme Beldesinde 2009-2010 yıllarında Belde hayrında çekimler yaparak Beldemiz tanıtımına katkı sağlayan Rumeli Tv  Edirne Bölge Temsilcisi ve aynı zamanda Balkan Türkleri Yardımlaşma Derneği Başkanı Selahattin PINAR ile Uzunköprü Gazetesi sahibi ve Rumeli TV’de “ Edirne Gündem” isimli programın yapımcı ve sunucusu Âdem ÖZSOY’a Edirne Rumeli Tv sütüdyolarında  Beldemiz adına şükran ziyaretinde bulunuldu. Rumeli TV Edirne sütüdyoları  gezilerek  röportaj yapıldı. Rumeli TV yöneticilerine ve çalışanlarına teşekkür edilerek  yayın hayatlarında başarılar dilendi . Bundan sonra yapılacak olan köy hayırları çekimlerine Rumeli Tv ekibi beldemiz halkı adına davet edilmiştir.

 

EDİRNE GELİR İDARESİ BAŞKANI İSMAİL ASLAN’I  ZİYARET 

Biga’mızda yetişmiş üst düzey  idarecilerden biri olan aynı zaman da Kozçeşme Beldesinin (Kozçeşme Emekli Müezzini Şerafettin SEÇKİNinin damadı) olan Göktepe köyünden,Edirne Gelir İdaresi Başkanı   Sayın İsmail ASLAN’I  Vergi haftası münasebetiyle Uzunköprü İlçe Emniyet Müdürü  Osman DAL  Uzunköprü Polis Merkez Amiri Mehmet CAN Uzunköprü 2 nolu Sağlık Ocağında görevli Ebe İlknur TURHAN ŞENKAL , Edirne Devlet Hastanesinde görevli Sağlık memuru Halil EVREN ve Gürçeşme Köyünden Uzunköprü İlçe emniyet Müdürlüğünde Olay Yeri İnceleme  Uzmanı Polis Memuru Zikri ÖZTÜRK  ile birlikte  Makımında ziyaret edilerek Vergi haftası kutlandı.

 

KOZÇEŞME BELDESİNE UZUN YILLAR EMEK VERMİŞ                      

              ALAATTİN ŞİRİN  HOCAMIZA  ZİYARET

 

Kozçeşme Belde Orta okulunun Eğitim ve öğretime açılmasında katkıları olan ve uzun yıllar fedakarca beldeye hizmet eden öğretmen emeklisi Alaaattin Şirin hocamız ile Edirne de buluşan Uzunköprü İlçe Emniyet Müdürü  Osman DAL  Uzunköprü Polis Merkez Amiri  Komiser Mehmet CAN Uzunköprü 2 nolu Sağlık ocağında görevli Ebe İlknur TURHAN ŞENKAL , Edirne Devlet Hastanesinde görevli Sağlık memuru Halil EVREN ve Gürçeşme Köyünden Uzunköprü İlçe emniyet Müdürlüğünde Olay Yeri İnceleme  Uzmanı Polis Memuru Zikri ÖZTÜRK  ile birlikte ziyaret edilerek geçmiş anılar tazelenerek hocamız 2012 yılı Mayıs ayında yapılacak olan Belde hayrına davet edilmiş olup ayrıca Kozçeşme haber sitesinde kendilerine köşe yazarlığı teklif edilerek memnuniyetle bu teklifimizi kabul etmişlerdir.Bu görüşme ziyareti yapanları memnun ettiği kadar  hocamızıda oldukça

duygulandırmıştır.

 

Bu haber 3908 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Kozcesme Akaryakıt Istasyonunun Akıbeti Neolacak

Kozcesme Akaryakıt Istasyonunun Akıbeti Neolacak Kozcesme Benzinliği Hala Satışa geçemedi..

Adrese Dayalı Son Sayım sonucu ve Kozcesme Nüfusu

Adrese Dayalı Son Sayım sonucu ve Kozcesme Nüfusu 2015 ten beri nüfus rakamları kozcesme

DUYURU

2020'de olacak cemiyetleri kozcesmehaber.com adresindeki düğün ve cemiyet bölümünden takip edebilirsiniz. Yapacağınız evlenme düğünü,sünnet ve mevlitlerin tarih ve adreslerini site iletişiminden ulaşarak yazdırabilirsiniz.

KÖŞE YAZARLARI

Yusuf KAYA Yusuf KAYA
ceviz budama 3
Rezzan TOZAN Rezzan TOZAN
CANIMI ACITTINIZ !!!
Sayfa Editörü Sayfa Editörü
İMAMI GAZALİ'NİN OĞLUNA NASİHATİ
Alaattin ŞİRİN Alaattin ŞİRİN
KOZÇEŞMEYİ NİÇİN ÇOK SEVDİM ( 2 )
İlknur ŞENKAL İlknur ŞENKAL
MEVSİM ALERJİLERİ
Ramis CAN Ramis CAN
KOZÇEŞME

Kozçeşme Tur Hareket Saatleri(Yaz Tarifesi)

Kozçeşme'den Biga'dan 07.15 14.00 07.55 15.30 08.00 15.00 09.00 16.00 08.30 16.00 10.00 17.00 09.00 17.00 11.00 18.00 09.30 18.00 11.30 19.00 10.00 19.00 12.00 20.00 11.00 20.00 13.00 22.00 12.00 22.00 14.00 23.00 13.00 15.00 Not:Çarşamba günleri gün içerisinde saat uygulaması yoktur. Cumartesi ve Pazar günleri ise saat başlarında hareket etmektedirler.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi